معرفی محصولات والتر پرو ( Walther Pro)- چراغ قوه های حرفه ای

چگونه مقياس‌‌هاي استاندارد ANSIFL1 ايجاد مي شود؟

در سال 2009 میلادی، مؤسسه استاندارد ملی ایالات متحده آمریکا، «ANSI»، استاندارد چراغ قوه را منتشر کرد. «FLI» در حال حاضر می‌توان، چراغ قوه‌های تولید شده توسط تولیدکنندگان در سراسر جهان با این استاندارد مقایسه کرد. همه چراغ قوه‌هاي شرکت WALTHER PRO طبق استاندارد ANSI FL1 تست می‌شود.

آیکون‌های زیر را که بیانگر اطلاعات مفیدی هستند در کنار محصولات ما مشاهده کنید.

خروجی نور (یا Luminous flux): در چراغ‌قوه‌های با سطوح نور چندگانه، خروجی نور در [Lumens [lm در بالاترین سطح با شروع قبل از 30 با پایان دادن در 120 ثانیه اندازه‌گیری می‌شود. برای هر چراغ قوه در برند Walther-pro نیز خروجی‌های نور برای سطوح پایین‌تر و باتری‌های جایگزین نيز ذکر شده است.

فاصله پرتو نور: فاصله‌ای که در آن روشنایی 0.25 لوکس نیز می‌توان اندازه‌گیری شود – این مقدار نور بر روی زمین محاسبه ميشود زمانیکه قرص ماه کامل در آسمان كه آن شب شفاف می‌باشد، این احساس خاص به دلیل مقایسه بسیار فنی پرتو نور می‌باشد.

زمان اجرا: زمان پس از روشن شدن و عملکرد مداوم تا زمانی‌که روشنایی 10 درصد کاهش یابد که کاربر اقدام به شارژ یا تعویض باطری نماید.

محدوده حفاظت در برابر نفوذ آب: حداقل الزامات حفاظت در برابر نفوذ آب و آسیب‌دیدگی، همه نمونه‌ها باید پس از آزمون نیز 30 دقیقه بعد عمل کنند.

مقاومت در برابر ضربه سقوط (تست ضربه): آزمون ضربه سقوط در شش جهت مختلف، هنگام تست چراغ‌قوه باید خاموش باشد. اما با تمام متعلقان «باتری، سیم‌های نگهدارنده، دسته تسمه‌ای و غیره …» حداقل طول ارتفاع 1 متر بر روی بتن کاملا خشک شده. از ارتفاع بالاتر هم می‌توان تست کرد اما نمونه آزمایش شده باید مطابق با ارتفاع ذکر شده باشد.

رطوبت و آب‌بندی:  چراغ قوه را می‌توان به عمق مشخص شده فرستاد بدون هر گونه آسیب نفوذ آب به داخل آن هنگامی‌که از داخل آب بیرون می‌آورید آن به‌طور نرمال کار خواهد کرد.

دیدگاهی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

"" به علاقه مندی ها اضافه شد